Home » After 2
August 2, 2022

After 2 - 2020

After We Collided - 2020

Średnia ocena

7.3/10 10
After 2 - gdzie obejrzeć online

Gatunek

Premiera

2020-09-02

Czas trwania

105 min.

Obsada filmu

Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Dylan Sprouse, Louise Lombard, Charlie Weber, Candice King, Shane Paul McGhie, Rob Estes, Inanna Sarkis, Selma Blair, Samuel Larsen, Khadijha Red Thunder, Max Ragone, Dylan Arnold, Karimah Westbrook, John Jackson Hunter, Pia Mia, Ariel Yasmine, Stefan Rollins, Clay Neal, Constance Payne, Vince Pisani, Jon W. Sparks, Davin Allen Grindstaff, Vanessa Dubasso, Sarah Rossman, Anna Todd, Beatrice Kumble, Taylor Conrod, Marisol Correa Vega

After 2 online - Opis filmu

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną “odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

After 2 - 2020

After We Collided online - Movie description

Tessa finds herself struggling with her complicated relationship with Hardin; she faces a dilemma that could change their lives forever.