Home » Co jest grane, Davis?
July 31, 2022

Co jest grane, Davis? - 2013

Inside Llewyn Davis - 2013

Średnia ocena

7.2/10 10
Co jest grane, Davis? - gdzie obejrzeć online

Gatunek

Premiera

2013-10-13

Budżet

$ 11,000,000

Czas trwania

105 min.

Obsada filmu

Oscar Isaac, Carey Mulligan, John Goodman, Garrett Hedlund, Justin Timberlake, Adam Driver, F. Murray Abraham, Robin Bartlett, Max Casella, Jerry Grayson, Ethan Phillips, Jeanine Serralles, Stark Sands, Alex Karpovsky, Benjamin Pike, Jake Ryan, Helen Hong, Bradley Mott, Michael Rosner, Bonnie Rose, Jack O'Connell, Ricardo Cordero, Sylvia Kauders, Ian Jarvis, Diane Findlay, Declan Bennett

Co jest grane, Davis? online - Opis filmu

Tytułowy Davis to przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, intrygujący muzyk. Davis szuka nie tylko swojego miejsca w świecie, ale także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlakiem, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą sam miał romans (Carey Mulligan). Ich dialogi skrzące od ciętych ripost zapewne przejdą do zbioru najlepszych tekstów Coenów.

Co jest grane, Davis? - 2013

Inside Llewyn Davis online - Movie description

In Greenwich Village in the early 1960s, gifted but volatile folk musician Llewyn Davis struggles with money, relationships, and his uncertain future following the suicide of his singing partner.