Home » Dzieciak rządzi
July 18, 2022

Dzieciak rządzi - 2017

The Boss Baby - 2017

Średnia ocena

6.5/10 10
Dzieciak rządzi - gdzie obejrzeć online

Premiera

2017-03-23

Budżet

$ 125,000,000

Czas trwania

97 min.

Obsada filmu

Alec Baldwin, Steve Buscemi, Miles Bakshi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow, Tobey Maguire, Conrad Vernon, James McGrath, David Soren, Nina Zoe Bakshi, Tom McGrath, Walt Dohrn, James Ryan, Eric Bell Jr., ViviAnn Yee, Edie Mirman, James Izzo, Chris Miller, Chloe Albrecht, Andrea Montana Knoll, Joseph Izzo, Glenn Harmon, Brian Hopkins, Jules Winter

Dzieciak rządzi online - Opis filmu

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się mały braciszek . Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Dzieciak rządzi - 2017

The Boss Baby online - Movie description

A story about how a new baby's arrival impacts a family, told from the point of view of a delightfully unreliable narrator, a wildly imaginative 7 year old named Tim.