Home » Sci-Fi

Sci-Fi

1088
2018
Apokalipsa Zombie - gdzie obejrzeć online
5.7

Apokalipsa Zombie - 2018

Po śmiertelnej epidemii elitarny oddział żołnierzy sił specjalnych musi przedostać się do strefy kwarantanny. Chcą oni uratować naukowca, który jest jedyną nadzieją na ocalenie ludzkości.

Zobacz online
2018
Megalodon - gdzie obejrzeć online
5.6

Megalodon - 2018

Jednostka wojskowa poszukująca niezidentyfikowanych okrętów podwodnych natyka się na ogromnego rekina. Wojskowi zmuszeni są walczyć z bestią wszystkimi dostępnymi środkami.

Zobacz online
1990
Hardware - gdzie obejzeć online
6

Hardware - 1990

Akcja filmu toczy się w posępnym świecie po zagładzie nuklearnej. Moses zarabia na życie zbieraniem złomu. Pewnego dnia znajduje zardzewiałego robota i ofiarowuje go w prezencie swej dziewczynie, która wykorzystuje...

Zobacz online
2016
Pęknięcie - gdzie obejrzeć online
4.8

Pęknięcie - 2016

Renee zostaje porwana i umieszczona w dziwnym więzieniu, które przypomina laboratorium. Wkrótce z przerażeniem odkrywa, jaką ma odegrać rolę. Kobieta rozpoczyna dramatyczną walkę o przetrwanie.

Zobacz online
2011
Zlodowacenie - gdzie obejrzeć online
4.5

Zlodowacenie - 2011

Kiedy wybuch wulkanu na Islandii powoduje odłamanie ogromnego lodowca, który nieuchronnie zmierza w kierunku Ameryki, rodzina Hartów próbuje uciec przed nadciągającą epoką lodowcową.

Zobacz online
1992
Eliksir miłości - gdzie obejzeć online
6.2

Eliksir miłości - 1992

Dwójka młodych naukowców wynalazła napój powodujący nagły przypływ uczuć i postanowiła wypróbować go na sobie. Miał być on lekiem na nieśmiałość, a przysporzył im mnóstwa kłopotów

Zobacz online