Home » Kod Nieśmiertelności
July 11, 2022

Kod Nieśmiertelności - 2011

Source Code - 2011

Średnia ocena

7.3/10 10
Kod Nieśmiertelności - gdzie obejrzeć online

Premiera

2011-03-30

Budżet

$ 32,000,000

Czas trwania

93 min.

Obsada filmu

Jake Gyllenhaal, Michelle Monaghan, Vera Farmiga, Jeffrey Wright, Michael Arden, Russell Peters, Cas Anvar, Brent Skagford, Craig Thomas, Gordon Masten, Susan Bain, Joe Cobden, Paula Jean Hixson, Lincoln Ward, Kyle Gatehouse, Albert Kwan, Anne Day-Jones, Clarice Byrne, James A. Woods, Tom Tammi, Matt Holland, Jasson Finney, Kyle Allatt, Pierre Leblanc, Frédérick de Grandpré, Scott Bakula

Kod Nieśmiertelności online - Opis filmu

Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: “Kod nieśmiertelności”, który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. “Kod nieśmiertelności” pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy… który już się wydarzył?

Kod Nieśmiertelności - 2011

Source Code online - Movie description

When decorated soldier Captain Colter Stevens wakes up in the body of an unknown man, he discovers he's part of a mission to find the bomber of a Chicago commuter train.