Home » Kroniki Spiderwick
July 29, 2022

Kroniki Spiderwick - 2008

The Spiderwick Chronicles - 2008

Średnia ocena

6.6/10 10
Kroniki Spiderwick - gdzie obejrzeć online

Premiera

2008-02-14

Budżet

$ 90,000,000

Czas trwania

97 min.

Obsada filmu

Sarah Bolger, Jordy Benattar, Mary-Louise Parker, Nick Nolte, Andrew McCarthy, Lise Durocher-Viens, Freddie Highmore, Joan Plowright, David Strathairn, Seth Rogen, Martin Short, Tod Fennell, Mariah Inger, Jeremy Lavalley, Kyle Switzer, Tyler Patrick Jones, Ron Perlman

Kroniki Spiderwick online - Opis filmu

Na podstawie ukochanych, cieszących się ogromną popularnością książek dla dzieci nakręcony został film Kroniki Spiderwick, przygodowa opowieść w konwencji fantasy, która zachwyci każdego z widzów, także dorosłych, w których ciągle drzemią dziecięce marzenia o przygodzie. Przedziwne rzeczy zaczynają się dziać w momencie przeprowadzki rodziny Grace’ów (Jareda, jego brata bliźniaka – Simona, ich siostry Mallory i mamy całej trójki) z Nowego Jorku do oddalonego od miasta, starego wiktoriańskiego domu, którego właścicielem jest spokrewniony wujek Arthur Spiderwick. Nie będąc w stanie wytłumaczyć dziejących się coraz to nowych nadprzyrodzonych zjawisk, rodzina z czasem zaczyna podejrzewać o różne sztuczki Jareda, który znany jest z wpadania w tarapaty. Kiedy chłopiec wraz z bratem i Mallory próbują rozwikłać tajemnicę i dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się w tajemniczym domu, odkrywają prawdę o posiadłości Spiderwicka i wszystkich jego mieszkańcach, w tym przeróżnej maści stworach.

Kroniki Spiderwick - 2008

The Spiderwick Chronicles online - Movie description

Upon moving into the run-down Spiderwick Estate with their mother, twin brothers Jared and Simon Grace, along with their sister Mallory, find themselves pulled into an alternate world full of faeries and other creatures.