Home » Skóra, w której żyję
July 24, 2022

Skóra, w której żyję - 2011

La piel que habito - 2011

Średnia ocena

7.5/10 10
Skóra, w której żyję - gdzie obejrzeć online

Premiera

2011-08-17

Budżet

$ 13,000,000

Czas trwania

117 min.

Obsada filmu

Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes, Jan Cornet, Roberto Álamo, Eduard Fernández, José Gómez, Blanca Suárez, Susi Sánchez, Bárbara Lennie, Fernando Cayo, Chema Ruiz, Buika, Ana Mena, Teresa Manresa, Gabriel Barbosa, Agustín Almodóvar, Miguel Almodóvar, Marta R. Mahou, Carmen Machi, Fernando Iglesias

Skóra, w której żyję online - Opis filmu

Najnowszy film Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Po raz pierwszy w swojej karierze twórca “Wszystko o mojej matce” sięgnął po materiał literacki i przygotował scenariusz na podstawie powieści “Tarantula” Thierry’ego Jonqueta. Książka opowiada o chirurgu plastycznym, który trzyma w zamknięciu w swoim mieszkaniu piękną Ewę. Kim jest tajemnicza kobieta? Jakie stosunki łączą ją z lekarzem? Prawda okaże się bardziej szokująca niż najśmielsze przypuszczenia. O “Tarantuli” krytycy pisali, że to Markiz de Sade i Jean-Paul Sartre w jednym, więc thriller “Skóra, w której żyję” na jej podstawie, ma szansę stać się jednym z najbardziej szokujących filmów w dorobku Almodóvara.

Skóra, w której żyję - 2011

La piel que habito online - Movie description

A brilliant plastic surgeon creates a synthetic skin that withstands any kind of damage. His guinea pig: a mysterious and volatile woman who holds the key to his obsession.