Home » Stuart Malutki
July 19, 2022

Stuart Malutki - 1999

Stuart Little - 1999

Średnia ocena

6/10 10
Stuart Malutki - gdzie obejrzeć online

Premiera

1999-12-17

Budżet

$ 133,000,000

Czas trwania

84 min.

Obsada filmu

Michael J. Fox, Chazz Palminteri, Nathan Lane, Geena Davis, Hugh Laurie, Jonathan Lipnicki, David Alan Grier, Steve Zahn, Jim Doughan, Bruno Kirby, Jennifer Tilly, Stan Freberg, Jeffrey Jones, Connie Ray, Allyce Beasley, Brian Doyle-Murray, Estelle Getty, Harold Gould, Patrick Thomas O'Brien, Julia Sweeney, Dabney Coleman, Miles Marsico, Jon Polito, Joe Bays, Taylor Negron, Kimmy Robertson, Tannis Benedict

Stuart Malutki online - Opis filmu

Stuart jest inteligentny, przemiły, nosi ubranka szyte na miarę i nie ma nikogo na świecie. Jest małą myszką, którą adoptuje nowojorska rodzina państwa Malutkich. Ich syn George nie kryje swego rozczarowania, nie tak bowiem wyobrażał sobie nowego braciszka. Stuart nie daje jednak za wygraną i wkrótce zaskarbia sobie sympatię chłopca. Pojawienie się Stuarta wyprowadza z równowagi kota państwa Malutkich, Śnieżka, który postanawia pozbyć się uprzykrzonego intruza. Za radą kotów z sąsiedztwa wynajmuje parę myszy-oszustów, które zjawiają się w domu państwa Malutkich podając się za prawdziwych rodziców Stuarta. Stuart chcąc nie chcąc opuszcza gościnny dom Malutkich i wyrusza w nieznane. Nie minie jednak wiele czasu, a państwo Malutcy odkryją podstęp Śnieżka i wyruszą na poszukiwania Stuarta, którego zdążyli pokochać jak własnego syna.

Stuart Malutki - 1999

Stuart Little online - Movie description

The adventures of a heroic and debonair stalwart mouse named Stuart Little with human qualities, who faces some comic misadventures while searching for his lost bird friend and living with a human family as their child.