Home » Super Tata
July 27, 2022

Super Tata - 1999

Big Daddy - 1999

Średnia ocena

6.5/10 10
Super Tata - gdzie obejrzeć online

Gatunek

Premiera

1999-06-25

Budżet

$ 34,200,000

Czas trwania

93 min.

Obsada filmu

Adam Sandler, Joey Lauren Adams, Jon Stewart, Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Leslie Mann, Rob Schneider, Steve Buscemi, Josh Mostel, Allen Covert, Kristy Swanson, Joseph Bologna, Peter Dante, Jonathan Loughran, Tim Herlihy, Edmund Lyndeck, Larkin Malloy, Jared Sandler, Jackie Sandler, Geoffrey Horne, Deborah S. Craig, Steven Brill, Dennis Dugan, Al Cerullo

Super Tata online - Opis filmu

Sonny Koufax mimo trzydziestki na karku nadal zachowuje się jak nastolatek. Jego brak dojrzałości przejawia się praktycznie na każdym kroku, o czym zdążyli się już wielokrotnie przekonać jego najbliżsi przyjaciele i dziewczyna. Pewnego dnia do drzwi mieszkania Sonny’ego puka pięcioletni chłopczyk, który podaje się za syna współlokatora Koufaksa, Kevina. A ponieważ ten wyjechał do Chin, Sonny’emu nie pozostaje nic innego, jak tylko zająć się małym, co w praktyce okazuje się najtrudniejszym zadaniem w jego życiu.

Super Tata - 1999

Big Daddy online - Movie description

A lazy law school grad adopts a kid to impress his girlfriend, but everything doesn't go as planned and he becomes the unlikely foster father.